توجه:محتوی ممکن است دارای اسکرول افقی باشد

کربن لیزر

 

با لیزر کربن یا پیلینگ هالیوودی شفافیت، شادابی و جوانی را به پوست خود بازگردانید.

لیزر کربن چیست؟

لیزر کربن یا پیلینگ نرم، نوعی روش پاکسازی پوست است که کاملاً بدون درد بوده، تقریباً بلافاصله اثر میکند. این روش درمانی به ویژه برای افرادی که پوست چرب دارند یا از جوش سر سیاه، منافذ باز پوست، آکنه و کدورت پوست شکایت دارند، مفید واقع میشود .

پیلینگ کربن بویژه زمانی به کار شما می آید که میخواهید بلافاصله ظاهر پوست خود را بهتر کنید .در هالیوود از پیلینگ کربن درست قبل از رفتن روی رد کارپت (فرش قرمز) استفاده میشود. به همین دلیل پیلینگ کربن را پیلینگ هالیوودی نیز می نامند.

لیزر کربن چگونه کار می کند؟

برای پیلینگ کربن لایه نازکی کربن (زغال مایع کربن طبی یا کربن فعال) بر روی پوست شما توسط کارشناس پوست، مالیده میشود. این لایۀ کربنی به عمق منافذ پوست نفوذ میکند و بعد از مدتی کوتاه لیزر انجام میشود. نور لیزر به شدت جذب ذرات کربن میشود و وقتی اشعۀ لیزر از روی منطقهای که کربنی شده است، عبور داده میشود، کربن را تخریب میکند و همراه با آن سلولهای مردۀ پوست، مواد زائد و چربی پوست را نیز نابود میکند، بدون آنکه دردی ایجاد شود.

 

لیزر کربن چه فایده هایی دارد؟

لیزر کربن ۴ کار اصلی انجام میدهد:

۱ -پاکسازی:

کربن میتواند چربی و مواد زائد عمق منافذ پوست را جذب کزده و سپس لیزر ذرات کربن را نابود میکند و پوست تمیز میشود.

۲ -لایه برداری:

با هدف قرار دادن کربن توسط لیزر ،سلول های مردۀ پوست و جوشهای سرسیاه هم از سطح پوست برداشته شده و لایهبرداری انجام میشود. در این حالت پوست شفافتر شده، منافذ آن بسته میشوند.

۳ -از بین بردن جوش ها و کاهش چربی پوست:

گرمایی که توسط پیلینگ کربن ایجاد میشود، باکتری های مولد جوش را از بین برده و سبب جمع شدن غدد چربی می شود. در نتیجه تولید چربی پوست را کاهش میدهد.

۴ -جوانسازی:

در پیلینگ کربن لایه های عمقی پوست نیز هدف قرار میگیرد و تولید کلاژن تحریک میشود.

نکته: لیزر ماسک کربن در خانم های باردار و افرادی که دیابت کنترل نشده دارند و یا تحت درمان شیمی درمانی هستند، نباید انجام شود.

عوارض لیزر ماسک کربن

ماسک کربن با به روزترین تکنولوژی موجود و با در نظر گرفتن ویژگی های انواع پوست، با یک طیف نرم به لایه برداری پوست می پردازد و هیچ عوارض و خطری در بر ندارد و شما میتوانید فورا پس از انجام لیزر کربن به فعالیت روزانه خویش برگردید.

 

تعداد جلسات ماسک کربن

تعداد جلسات موردنیاز لیزر کربن ، بسته به میزان عوارض و مشکلاتی که در پوست مشاهده می شود و بر اساس صلاح دید پزشک تعیین می گردد. ولی در حالت کلی و در اکثریت موارد 3 الی 5 جلسه درمانی، در فاصله زمانی 2 تا 3 هفته و یا به صورت ماهانه باعث بهبود طولانی مدت پوست خواهد شد.


برگشت به عقب